ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата: 26.07.2023 11:12

У рамках інформаційної кампанії з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, 26 липня в Конотопській філії Сумського ОЦЗ відбулася зустріч у змішаному форматі (онлайн та офлайн) з провідним спеціалістом управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації Юлією Галян.

Мета заходу: попередити та унеможливити потрапляння в так зване рабство, адже торгівля людьми неабияк стосується нашої держави. Ця проблема не визнає державних кордонів, не робить різниці між розвиненими державами та державами, що розвиваються. Вона чудово адаптована як до бідності, так і до розкоші.

Дякуємо нашим соціальним партнерам Конотопська районна державна адміністрація за співпрацю.