ПРАЦЮВАЛА КОМІСІЯ

Дата: 21.07.2023 15:56

На виконання наказу відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради від 07.07.2023 № 96-ОД «Про підготовку закладів освіти Путивльської  міської  ради  до 2023/2024  навчального року» 20-21 липня 2023 року проведено перевірку готовності закладів освіти Путивльської міської ради до  нового 2023/2024 навчального року та в осінньо-зимовий період в умовах воєнного стану.

До складу комісії було включено представників відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради, сектору ювенальної поліції відділення поліції № 2 (м. Путивль) Конотопського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, відділу організації профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Конотопського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

За результатами комісійних обстежень закладів освіти Путивльської міської ради було складено акти прийому готовності закладів освіти Путивльської міської ради до нового 2022/2023 навчального року.