ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПОТУЖНОГО КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ, ДЛЯ ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД І ПРОСУВАННЯ ПО СЛУЖБІ, ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ФОРМУЄ КАДРОВИЙ РЕЗЕРВ ДЛЯ РОБОТИ НА КЕРІВНИХ ПОСАДАХ В ОРГАНІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 21.07.2023 08:05

Резерв формується  на посади:

в апараті виконавчого комітету:

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

керуючий справами;

начальники:

відділ бухгалтерського обліку та звітності (начальник відділу – головний бухгалтер);

загальний відділ;

відділ організаційно-кадрової роботи;

юридичний відділ;

управління «ЦНАП»;

відділ землевпорядкування;

начальники самостійних структурних підрозділів:

відділ містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної підготовки;

відділ освіти;

фінансове управління;

відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики;

відділ з питань соціального захисту та охорони здоров'я;

відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури;

служба у справах дітей;

КерівникИ комунальних установ міської ради:

директор КУ «Центр надання соціальних послуг»;

директор КУ«Путивльський інклюзивно-ресурсний центр»;

директор КУ «Путивльський міський трудовий архів»;

директор  КП «Путивльміськводоканал»;

директор КНП «Путивльська міська лікарня»;

директор КУ «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників»;

директор КНП «Благоустрій громади»;

начальник  КП «Житлово-експлуатаційна контора».

Усі, хто хоче долучитися до створення резерву можуть  заповнити анкету у  відділі організаційно–кадрової роботи апарату виконавчого комітету Путивльської міської ради або  заповнити анкету  (гугл-форма) за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd03QmFXOyA_DTYj75EgYhyqDplSBg-To0-zbR84CZ6dXsqXg/viewform

Після заповнення анкети, упродовж тридцяти робочих днів необхідно пройти тестування на загальну ерудицію.

До кадрового резерву шукаємо  «вмотивованих, професійних і доброчесних громадян України», чия професійна підготовка та компетентність відповідають одному або кільком напрямам роботи.

ПРОФЕСІЙНО-КВАЛІФІКАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КАНДИДАТІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

На посаду начальника  відділу бухгалтерського обліку та звітності (начальник відділу – головний бухгалтер)

Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

З питань долучення до кадрового резерву  звертатися за адресою: м.Путивль, вул.князя Володимира, 50,  каб. № 3.