НА СУМЩИНІ ЗАТВЕРДИЛИ ОБЛАСНУ КОМПЛЕКСНУ ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ НА 2023-2024 РОКИ

Дата: 19.07.2023 15:15

Програма затверджена Розпорядженням начальника Сумської обласної військової адміністрації Володимира АРТЮХА №314-ОД від 17 липня 2023 року.

Внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

До Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 р. № 309, внесені 17 територіальних громад Сумської області.

Детальніше: http://surl.li/jfwux