РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ДИТЯЧОГО НАСЕЛЕННЯ, ЯКІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ З ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ У 2023 РОЦІ

Дата: 18.07.2023 11:00

Для забезпечення відкритого, об’єктивного та прозорого проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії у 2023 році рішенням Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації розширено перелік категорій дитячого населення для отримання послуг з відпочинку й оздоровлення в закладах вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, а саме:

діти-сироти;

діти, позбавлені батьківського піклування;

діти, взяті на облік службами в справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення; рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

діти з багатодітних сімей, батьки яких мають 5 та більше дітей.

Зазначаємо, що бюджетні кошти перераховуються отримувачу на кожну дитину в розмірі 5 прожиткових мінімумів у грошовій безготівковій формі на відкритий поточний рахунок із спеціальним режимом використання в АТ «ПриватБанк». Забороняється перерахунок бюджетних коштів отримувачем з поточного рахунку на інші рахунки, поточний рахунок не підлягає поповненню, забороняється зняття готівки з поточного рахунку.

Наголошуємо, що відповідно до постанови КМУ від 09.05.2023 № 462, проїзд дітей до обраних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку здійснюється за кошти батьків (осіб, які їх замінюють).

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі з питань соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Путивльської міської ради або за телефоном (095)8741190.