СЬОГОДНІ НАША ДЕРЖАВА СВЯТКУЄ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО МИРОТВОРЦЯ

Дата: 15.07.2023 08:42

Метою цього дня є  вшанування мужності й звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій ООН, ОБСЄ і НАТО та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.

Вітаємо всіх українських військових, залучених до миротворчих місій із професійним святом, адже в багатьох місіях вони зарекомендували себе рішучими та відповідальними професіоналами, на яких завжди можна покладатися. Наші миротворці  несуть світом український прапор як символ доброти, відваги й готовності боротися за справедливість.

Висловлюємо слова вдячності за відвагу, героїзм і неоціненний вклад у забезпечення миру та безпеки у світі.

Зичимо всім тим, хто захищає мир і незалежність добра й здоров’я, сили й наснаги, незламності духу та перемоги.