НА СУМЩИНІ ЗА СПРИЯННЯ ЮНІСЕФ З’ЯВИТЬСЯ МІЖСЕКТОРАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ДОПОМОГИ ДІТЯМ

Дата: 12.07.2023 10:17

Створення Центру захисту та соціально-психологічної підтримки у процесі правосуддя дітей, які постраждали або стали свідками насильства (модель Барнахус), відбувається у рамках підписаного Меморандуму про порозуміння між Сумською ОВА та Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров'я».

Особливості реалізації проекту «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей, постраждалих від насильства», який здійснюється за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), організаційні та юридичні моменти формування структури, рекрутинг фахівців та алгоритм налагодження взаємодії між усіма учасниками обговорили під час наради у заступника голови Сумської обласної військової адміністрації Олени Бойко.

Детальніше: http://surl.li/jaahm