"АІСМ УКРАЇНА" ДОПОМАГАЄ ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 12.07.2023 10:25

Як вже повідомлялося, гуманітарний штаб Путивльської міської ради отримав у Конотопі від Міжнародного Благодійного фонду «АІСМ Україна» допомогу у вигляді продовольчих та гігієнічних наборів, дитячих підгузок, медичних препаратів, генераторів для сільських кабінетів невідкладної допомоги, опалювальних пічок для укриттів.

До цієї благодійної акції за сприяння Конотопської міської ради та особисто голови Артема СЕМЕНІХІНА разом із нашою були залучені 6 громад прикордоння.

Велика вдячність за співпрацю та надану допомогу.

Наразі розпочата видача гуманітарної допомоги жителям громади.

За рішенням штабу, попередньо погодженим з благодійниками, її отримають інваліди 1 групи та внутрішньо переміщені особи із зони, де ведуться активні бойові дії.

Міській лікарні передані медичний інструментарій і медичні прилади, медикаменти, перев'язувальні та витратні матеріали, генератори для пунктів невідкладної допомоги в селах громади.

Медики дуже вдячні й запевняють, що ця підтримка покращить якість надання медичної допомоги в невідкладних випадках, при травмах, хірургічних втручаннях, лікуваннях стаціонарних хворих.

Усе буде Україна.