ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ В ПУТИВЛІ

Дата: 10.07.2023 11:26

Минулими вихідними на волейбольному майданчику міського пляжу відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради проведено відкритий чемпіонат Путивльської громади з паркового волейболу.

У змаганнях узяли участь 8 команд: «Партизан» (м.Путивль), «Глухів СБ» (м.Глухів), «Олімп» (коледж СНАУ Путивль), «Білопілля» (м.Білопілля), «У Березня» (м.Путивль), «Темп» (м.Глухів), «Новослобідська громада» (с.Нова Слобода), «Буринь» (м.Буринь).

Команди були розподілені на дві групи, з них до півфіналів вийшли:

«Партизан» - «Новослобідська громада» рахунок 0:2 (19:21, 19:21);

«Темп» - «Глухів СБ» рахунок 0:2 (13:21, 18:21).

У грі за третє місце зустрілися «Партизан» та «Темп», де перемогу вибороли путивляни з рахунком 2:0 (21:19, 21:16).

Перше ж місце зайняла команда «Глухів СБ», яка у фінальному матчі впевнено переграла команду Новослобідської громади з рахунком 2:0 (21:15, 21:15).

Кращим гравцем змагань визнано Матковську Катерину з команди «Глухів СБ».

Вітаємо переможців змагань, зичимо всім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу.