ЧОМУ ВАЖЛИВО ПРИЙМАТИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» БЕЗПЕРЕРВНО

Дата: 06.07.2023 09:37

Програма "Доступні ліки" сприяє кращому доступу пацієнтів до лікування хронічних захворювань. На жаль, цих нездужань позбутися неможливо. Втім постійний прийом призначених медпрепаратів допомагає уникнути ускладнень та зберегти гарне самопочуття.

"Доступні ліки" призначені для лікування:

серцево-судинних захворювань

діабету ІІ типу

бронхіальної астми

розладів психіки та поведінки

епілепсії

нецукрового діабету

цукрового інсулінозалежного діабету

хронічного обструктивного захворювання легень

хвороби Паркінсона

імуносупресивні препарати для пацієнтів після трансплантації

Якщо про постійне застосування, приміром, інсуліну ні в кого не виникає питань, то при інших захворюваннях пацієнти можуть дозволити собі робити паузи в лікуванні. Проте прийом "Доступних ліків" не варто припиняти, якщо на те не було відповідних рекомендацій лікаря. Адже це може призвести до погіршення самопочуття та загострення хвороби.

Програма "Доступні ліки" існує задля того аби дати можливість пацієнтам, які потребують постійного прийому медпрепаратів, отримувати їх безоплатно або з невеликою доплатою та своєчасно. І таким чином підтримувати гідну якість свого життя.

Докладніше про те, чому важливо приймати "Доступні ліки" безперервно, читайте на сайті НСЗУ: https://cutt.ly/AwuL8IDG.