ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ТОРГІВЛЯ ТЮТЮНОВИМИ ВИРОБАМИ ТА ЕЛЕКТРОННИМИ СИГАРЕТАМИ ТІЛЬКИ ЗА НАЯВНОСТІ ЛІЦЕНЗІЇ

Дата: 30.06.2023 13:19
Кількість переглядів: 53

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що електронна сигарета - виріб, який може бути використаний для споживання (вдихання) парів, що утворюються внаслідок нагрівання компонентами такого виробу рідин, що містять або не містять нікотин (ст. 14.1.56 Податкового кодексу України). Щодо використання, електронні сигарети поділяються на одноразові або багаторазові. Рідини, що використовуються в електронних сигаретах - рідкі суміші хімічних речовин, що містять або не містять нікотин, використовуються для створення пари в електронних сигаретах. 

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовується в електронних сигаретах, та пального», роздрібна торгівля рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, лише за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю. Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, становить 780 гривень на кожне місце торгівлі. 

Суб'єкти господарювання, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами, мають право продавати рідини, що використовуються в електронних сигаретах, без отримання окремої ліцензії на право роздрібної торгівлі такими рідинами. 

Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі справляється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством. Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання. 

Слід пам’ятати, що у заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю рідинами, що використовуються в електронних сигаретах додатково зазначається адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), фіскальні номери програмних реєстраторів розрахункових операцій,  які знаходяться у місці торгівлі,  та дата початку їх обліку в податкових органах.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь