ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 28.06.2023 08:32

Від щирого серця вітаю з 27-ю річницею прийняття Основного Закону нашої держави – Конституції України.

Головний нормативно-правовий акт країни став для нас національним надбанням, консолідацією нації, що має глибоке історичне минуле, багату історію, європейську зорієнтованість і демократичний вибір.

В умовах повномасштабного вторгнення російських військ і масових злочинів, для кожного з нас набувають ще вагомішого та більш глибинного змісту цінності, закладені в Основному Законі.

Сьогодні Україна гідно та впевнено дотримується стратегічного курсу на набуття повноправного членства в Європейському Союзі й Організації Північноатлантичного договору.

Шануючи Конституцію України, ми віримо в нашу спільну перемогу, сильну державу, її процвітання та розвиток.

Дякую нашим захисникам і захисницям, завдячуючи ним у нас є незалежність, конституція і свобода.

З Україною в серці.

Слава Україні!