З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ В ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ

Дата: 28.06.2023 13:45

У Путивльському будинку культури гостей свята привітали т.в.о. Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ, заступник командира 33 окремого стрілецького батальйону, капітан Ігор СМАЛЬ та представниця активної молоді громади Ксенія КОБЗИСТА.

Урочисте вручення паспорта громадянина України в День Конституції стало вже приємною традицією, цьогоріч Путивльська громада вітає з такою визначною подією Аліну МАЛИШ.

Зворушливі й вишукані виступи подарували глядачам вокальний ансамбль «Лад», Вероніка КЛИМЕЦЬ та артисти будинку культури.

Конституція стала для нас оберегом державності й демократії, гарантом незалежності й соборності України. Написаний Закон українцями для українців об’єднує народ в єдине ціле, яке власними щоденними зусиллями впевнено наближає перемогу.

Разом ми сила.