РОЗБИВАЄМО МІФИ

Дата: 27.06.2023 10:13

Вас хтось переконував у тому, що якщо сімейний лікар у відпустці, то пацієнт залишається без медичної допомоги? Одразу кажемо, що така інформація не відповідає дійсності.

Насправді під час відпустки одного лікаря, надавач первинної медичної допомоги забезпечує його заміну на іншого. Незалежно від того, державна це амбулаторія, приватний центр чи лікар-ФОП.

У лікаря, що працює на заміні, пацієнт може розраховувати на весь обсяг послуг, який входить у пакет первинної медичної допомоги.

Дізнатися про відпустку свого лікаря чи лікарки пацієнти можуть дізнатися ось яким чином:

з інформації, яка розміщена безпосередньо в центрі чи в амбулаторії, у доступному для пацієнтів місці;

з інформації, яка розміщена на вебсайтах та соцмережах;

з індивідуальних повідомлень від медичного закладу, надісланих тим пацієнтам, які вже записані та мають прийти на прийом.

Отже, на час відпустки свого сімейного лікаря пацієнт отримує безоплатно всі послуги, передбачені пакетом на первинній ланці. Адже можна звернутися до іншого сімейного лікаря, призначеного на заміну.