НАША СИЛА В ЄДНОСТІ

Дата: 25.06.2023 19:21

Ми не зупиняємося працювати заради перемоги. Продовжується патріотична акція «Путивльщина в підтримку ЗСУ».

Сьогодні нам з вами вдалося зібрати 28 тисяч гривень.

Висловлюємо щирі слова вдячності путивлянам, які допомагають у спільній справі – підтримці бійців-земляків.

Дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів.

Дякуємо керівництву Путивльської громади за підтримку, дякуємо відділу освіти Путивльської міської ради, Путивльському ЦПР, Путивльському ліцею № 2 і Путивльському закладу дошкільної освіти (ясла-садок) 1 та особливо дівчатам-кухарям.

Вдячні випускникам 2023 року за долучення до благодійної акції та в зборі коштів на підтримку ЗСУ.

Хочемо відмітити, що випускники 2023 року випуску зібрали для військовослужбовців-путивлян близько 3 тисяч гривень.

Разом до перемоги.