ШАНОВНИЙ РОБОТОДАВЦЮ

Дата: 23.06.2023 09:28

Доводимо до вашого відома інформацію НОВУ Програму міні-грантів для відновлення діяльності та посилення стійкості суб’єктів мікропідприємства.

Дана програма вступає в дію за участі Європейського Союзу та уряду Німеччини в Україні з 01.07.2023 р.

Максимальна сума гранту до 4 000 євро (екв. =180 тис. грн.).

Групи клієнтів:

Група1-ПОСТРАЖДАЛІ території (Миколаївська,Запорізька,Дніпропетровська,Харківська,Донецька,Київська,Чернігівська,Сумська,Луганська,Херсонська)

Наголошуємо, що планова дата початку подачі заяв через портал Дія (1 конкурс) з 01.07.2023 р. – 14.07.2023 р. – закінчення подачі заяв.

Просимо детально ознайомитись з доведеною інформацією та звернути  увагу на вимоги до Програми, зокрема:

- ММСП не отримував фінансові допомоги від інших донорських організацій з 01.02.2022 р.,

- реєстрація та початок ведення діяльності до 01.02.2021 року.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ програми міні-грантів для відновлення діяльності та посилення стійкості суб’єктів мікропідприємства

ПЕРЕЛІК основних видів економічної діяльності суб'єктів мікропідприємництва, які мають право на отримання допомоги за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках програми міжнародної технічної допомоги: “EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні”