ІНФОРМАЦІЙНІ ЛИСТИ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО РОБОТИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2023-2024 РОКІВ

Дата: 23.06.2023 15:13

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальний період 2023 – 2024 років, попередження технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним  наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 р. № 620/378.

Інформаційний лист «Щодо підготовки теплових господарств до роботи в опалювальний період»

Інформаційний лист «Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період»