СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024-2030 РОКИ НА НОВОМУ ЕТАПІ

Дата: 20.06.2023 14:33

Під головуванням заступника голови робочої групи, начальника фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради Сергія САХАРОВА відбулося чергове засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Путивльської міської територіальної громади на 2024-2030 роки.

У ході засідання присутні ознайомилися з результатами анкетування,  пропозиціями членів робочої групи та думками жителів громади, опрацювали всі пріоритетні напрямки розвитку громади, оперативні цілі та завдання, сформували «дерево цілей».

Як пояснив Сергій Васильович після узагальнення напрацьованих матеріалів, буде проведено збір ідей проєктів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії на 2024-2026 роки та відбір проєктів, які потребують реалізації в першу чергу.