У ШКОЛАХ ГРОМАДИ ПОЧАЛИСЯ ВИПУСКНІ

Дата: 08.06.2023 13:46

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК був запрошений до В'язенської гімназії та Путивльського мистецького ліцею.

«Приємно бачити молодь, яка має плани на майбутнє навчання. Зичу всім випускникам і їх батькам здійснення сподівань і швидшої перемоги. Випускники, обов'язково ставте перед собою мету, а досягши її, визначайтеся з наступною. Нехай кожен ваш крок буде тільки вперед. Дякую захисникам і захисницям за можливість отримувати освіту нашим учням у навчальних закладах. Щасливої долі, дорогі випускники» - зазначив Костянтин Миколайович, вітаючи випускників навчальних закладів.