ПІДСУМКОВІ ЗАСІДАННЯ КОМАНД ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ

Дата: 07.06.2023 09:29

З 02.06.2023 по 06.06.2023 фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області брали участь у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних класах Путивльського ліцею № 2 імені Г.Я. Базими. За цей період фахівцями було відвідано 13 засідань, на яких були присутні члени команди психолого-педагогічного супроводу, у тому числі батьки дітей, також були запрошені вчителі-предметники.

Голови команд супроводу, заступники директора Путивльського ліцею № 2 імені Г.Я. Базими, дуже ретельно готували засідання, тому вони були багаточисленні із запрошеними, які детально і послідовно аналізували стан виконання індивідуальних програм розвитку кожної дитини, надавали поради та рекомендації батькам стосовно навчання та виховання дітей, підводили підсумок навчального року, складали плани на наступний навчальний рік, обговорювали шляхи співпраці. Батьки дякували педагогам за роботу, професіоналізм, терпіння та людяність.