ЧАРІВНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 16:34

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами нашої мирної процвітаючої країни.

Чарівне свято завітало і до вихованців Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області завдяки депутату Путивльської міської ради Ганні Федоровій. У розважальному центрі TWIDO PARK для наших діток були організовані цікаві та веселі розваги: танці, ігри, стрибки на батутах та багато чого цікавого. Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки, які надала Тетяна Шелудякова. Радості дітей не було меж!!!

Колектив, вихованці та батьки висловлюють щиру вдячність усім причетним до організації та проведення свята.