У КНЯЗІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ

Дата: 26.05.2023 15:16

26 травня 2023 року у Князівській гімназії Новослобідської сільської ради Сумської підвели підсумки виконання індивідуальних програм розвитку семи учнів, які перебували на інклюзивному навчанні. У засіданнях семи команд психолого педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами узяла участь директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Тамара КИЗЕНКО.

Засідання проходили у змішаному форматі – онлайн та офлайн з урахуванням безпекової ситуації. У ході засідань обговорили стан виконання індивідуальних програм розвитку, динаміку розвитку дітей, досягнення та навчальні труднощі, які були спричинені проблемами дистанційного навчання та іншими факторами. Надані практичні поради педагогам, батькам, обговорені шляхи співпраці з батьками, проєкти індивідуальних навчальних планів та інше. Батьки подякували педагогам за навчання та допомогу дітям і сім’ям.