ОБ’ЄКТИ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

Дата: 29.05.2023 08:28

Відповідно до статей 10, 15 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна» від 18.01.2018 р. 03.06.2020 №2269-VIII, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, господарчого та соціального розвитку, управління комунальною власністю міста відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради, з метою залучення потенційних покупців та для ознайомлення їх з необхідною інформацією, надає Перелік об’єктів комунального майна Путивльської міської ради, що підлягають приватизації:

1. Будівля дитсадочка «Сонечко» с.Волокитине ежитлова будівля (не використовується більше 3 років, залишилися стіни та дах, вікна та двері відсутні, знаходиться в аварійному стані)).

2. Будівля школи (Волокитинський НВК) с.Волокитине ежитлова будівля (не використовується більше 3 років, дах протікає, вікна, двері наявні)).

3. Котельня с.Волокитине ежитлова будівля (не використовується, стан незадовільний)).

4. Їдальня с.Волокитине ежитлова будівля (не використовується, стан незадовільний)).

5. Сарай дерев’яний с.Волокитине ежитлова будівля (не використовується, стан незадовільний)).

6. Льох с.Волокитине ежитлова будівля (не використовується)).

7. Будівля школи с.Кочерги ежитлова будівля (не використовується, дах протікає, вікна та двері наявні)).

8. Будівля школи-їдальня с.Кочерги ежитлова будівля (не використовується, вікна та двері відсутні, частково закриті іншими матеріалами)).

9. Котельня с.Кочерги ежитлова будівля (не використовується)).

10. Сарай с.Кочерги ежитлова будівля (не використовується)).

11. Вбиральня с.Кочерги ежитлова будівля (не використовується)).

12. Стара котельня с.Кочерги ежитлова будівля (не використовується)).

13. Адміністративна будівля (стара школа) с.Веселе ежитлова будівля (не використовується)).

14. Будівля школи с.Яцине ежитлова будівля (не використовується)).

15. Будівля школи с.Яцине ежитлова будівля (не використовується)).

16. Сарай блочний с.Яцине ежитлова будівля (не використовується)).

17. Сарай цегляний с.Яцине ежитлова будівля (не використовується)).

18. Вбиральня с.Яцине ежитлова будівля (не використовується)).

19. Льох с.Яцине ежитлова будівля (не використовується)).

20. Будівля школи м.Путивль, вул.Козацька, 17 ежитлова будівля (не використовується, знаходиться в аварійному стані)).

21. Вбиральня м.Путивль, вул.Козацька, 17 ежитлова будівля (не використовується, знаходиться в аварійному стані)).

22. Будівля школи м.Путивль, вул.Ярославни, 39 ежитлова будівля (не використовується, знаходиться в аварійному стані)).

23. Будівля школи с.Козаче ежитлова будівля (не використовується)).

24. Сарай с.Козаче ежитлова будівля (не використовується)).

25. Сарай с.Козаче ежитлова будівля (не використовується)).

26. Теплиця с.Козаче ежитлова будівля (не використовується)).

27. Будівля тиру с.Козаче ежитлова будівля (не використовується)).

28. Котельня с.Козаче ежитлова будівля (не використовується)).

29. Будівля їдальні с.Козаче ежитлова будівля (не використовується)).

30. Вбиральня с.Козаче ежитлова будівля (не використовується)).

31. Будівля школи (стара) с.Козаче ежитлова будівля (не використовується)).

32. Будівля клубу с.Мишутине ежитлова будівля (не використовується)).

33. Будівля клубу с.Ротівка ежитлова будівля (не використовується)).

34. Бобинський СБК с.Бобине ежитлова будівля (не використовується)).

Продажі всіх об’єктів будуть проводитись виключно через аукціони ProZorro, на сайті Української універсальної біржі sale@uub.com.ua та будуть побудовані на принципах повної прозорості – весь процес продажу відбувається публічно й відкрито для повного уникнення корупції.

За більш детальною інформацією всіх, хто бажає взяти участь в аукціонах, просимо звертатися до відділу ЖКГ виконавчого комітету Путивльської міської ради за адресою: вул.Героїв Путивльщини, 84 (будівля колишньої райдержадміністрації – 3 поверх) та за телефоном: +380960176372.