У ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ В СУБОТУ ТА НЕДІЛЮ ПРОЙДУТЬ ОГЛЯДИ ОБ'ЄКТІВ (БУДІВЕЛЬ, СПОРУД, ПРИМІЩЕНЬ) ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ЇХ ВИКОРИСТАННЯ ДЛЯ УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 03.06.2023 17:15

Для цього створені спеціальні робочі групи з працівників Національної поліції, Служби з надзвичайних ситуацій, Путивльської міської та Конотопської районної рад.

Перелік таких об'єктів у громаді налічує 60, але не всі вони придатні для використання, хоча б як найпростіші укриття.

З'ясувати реальний стан, а також перевірити оснащення та доступність до кожного об'єкта й мають вияснити перевіряльники.

Результати проведеної роботи мають бути відображені в спеціальних актах 05 червня.

Нагадаємо, що відповідно до Постанови КМУ №138 від 10.03.2017 р. утримання захисних споруд у готовності до використання за призначенням здійснюється їх балансоутримувачами.

З повним переліком захисних споруд в громаді можна ознайомитися за посиланням: https://putivlska-gromada.gov.ua/poperedzhennya.../