КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПОВНЕ ПРАВО БУТИ ЗАХИЩЕНОЮ, РОЗВИВАТИСЯ Й НАВЧАТИСЯ ДЛЯ КРАЩОГО МАЙБУТНЬОГО

Дата: 01.06.2023 16:26

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Путивльській громаді видані продуктові та гігієнічні набори 33 сім'ям, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, зокрема 27 сім'ям опікунів (піклувальників) та 5 прийомним сім'ям.

Також цього дня дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, привітали солодкими подарунками представники служби у справах дітей, сектору ювенальної превенції Конотопського РВП та Путивльського відділення поліції № 2 (м.Путивль) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області.

Це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими й у майбутньому стали добрими батьками й громадянами своєї країни.

Зробити дітей щасливими зовсім неважко, потрібні лише турбота та бажання творити дива.