СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА ВІДБУЛОСЯ В ПУТИВЛЬСЬКОМУ МИСТЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 31.05.2023 14:00

Участь узяли в заходах секретар міської ради Олександр ЛИТВИНОВ, начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Світлана ДАВИДОВА, провідний спеціаліст відділу освіти Микола ЛУК’ЯНЕНКО.

Гостей та присутніх тепло привітали вихованці ліцею яскравими виступами та номерами. Пишаємося учнями, які отримали відзнаки за успішність у навчанні та активу участь у життєдіяльності навчального закладу.

Вразила своєю неповторністю та самобутністю виставка художніх робіт дітей.

Після урочистої частини на малечу чекали розважальні заходи.

Завдячуючи кропіткій праці педагогічного колективу, учнів і батьків, свято вдалося на славу. Такі заходи доводять усім неодноразово, що немає для українців нічого неможливого, і разом, спільними зусиллями, ми продовжуємо працювати на перемогу.