ДІТИ - МАЙБУТНЄ НАШОЇ ДЕРЖАВИ, ЯКЕ ФОРМУЄТЬСЯ В СЬОГОДЕННІ

Дата: 01.06.2023 15:43

Щиро вітаю всю малечу громади з першим літнім днем та Днем захисту дітей.

На жаль, у зв’язку з бойовими діями на території України, сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати за кордон, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть у зоні бойових дій. Війна  торкнулася життя кожного маленького українця. Але, попри агресію російської федерації, ми робимо все можливе для забезпечення  наших дітей освітою, психологічною, медичною та соціальною підтримкою.

Зичу, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною батьківською  турботою. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день наповнюється сонячними ранками, світлими та неповторними враженнями.

Зі святом!

Путивльський міський голова                                            Костянтин ГАВРИЛЬЧУК