СЬОГОДНІ В ШКОЛАХ ГРОМАДИ ЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Дата: 31.05.2023 12:53

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК був присутнім у міських закладах.

«Для випускників сьогоднішній день залишає позаду непрості шкільні роки. Ми всі разом з вами пройшли випробування епідемією коронавірусної інфекції. А коли б здавалося, що всі негаразди залишилися в минулому, нашу країну спіткала війна.

Дорогі  випускники, сьогодні, під звуки сирен, ви починаєте самостійний шлях дорослого життя. Щиро зичу, щоб він був мирний, сповнений щасливими подіями й здобутками. Я вірю в реалізацію ваших планів і здібностей», - зазначив Костянтин Миколайович.

Путивльський міський голова побажав усім учням впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення мрій, адже ви є гідними синами й доньками України, висловив глибоку вдячність учителям, викладачам і батькам, які змогли забезпечити умови для навчання дітей.

«Нехай наступний навчальний рік почнеться за партами для всіх: учнів і студентів. Зичу мирного неба, Божого благословення, здоров’я, любові, добра та успіхів на шляху до нашої спільної мети – перемоги», - акцентував посадовець.