КУЛЕБА НАЗВАВ ТРИ КРОКИ ДО УСПІХУ САМІТУ НАТО

Дата: 31.05.2023 14:54

Очільник МЗС України звернувся до 31 міністра закордонних справ країн НАТО перед їхньою зустріччю в Осло.

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба звернувся у Twitter до всіх глав МЗС країн НАТО перед їхньою неформальною зустріччю в Осло.

Український міністр назвав три кроки для успіху майбутнього саміту Альянсу у Вільнюсі.

"Я звернувся до всіх 31 міністра закордонних справ країн НАТО перед їхньою неформальною зустріччю в Осло. Три кроки, щоб зробити Вільнюський саміт успішним: 1) Зміцнення інституційних зв'язків і допомоги між Україною і НАТО; 2) Зробити крок до членства України; 3) Забезпечити гарантії безпеки на шляху України в НАТО", - написав він.

Саміт НАТО заплановано на 11-12 липня у Вільнюсі.

Нагадаємо, раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що приєднання України до НАТО не відбудеться, поки триває війна, але шлях до членства в майбутньому відкритий.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що Україна робить усе можливе, щоб на саміті НАТО у Вільнюсі було прийняте таке рішення, яке "спрацює" для нашої держави.