2 МЛН ГРИВЕНЬ ВИДІЛЕНО БІЗНЕСУ, ЩО ПОСТРАЖДАВ ВНАСЛІДОК НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ВОЄННОГО ХАРАКТЕРУ

Дата: 26.05.2023 09:29

З обласного бюджету на 2023 рік виділено кошти у сумі 2 млн гривень для надання допомоги суб'єктам малого підприємництва, що постраждали внаслідок агресії рф розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 26.04.2023 № 159-ОД «Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2022-2026 роки».

#Допомога надається суб'єктам підприємництва на безповоротній основі з метою часткового відшкодування збитків, завданих нерухомому майну цих суб’єктів підприємництва внаслідок ведення бойових дій, у результаті яких таке нерухоме майно було знищене або пошкоджене. Розмір допомоги становить не більше 50% розміру завданих збитків, але у будь-якому випадку не більше 100 тисяч гривень на один об’єкт нерухомого майна та його складові частини.