З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СИДОРА АРТЕМОВИЧА КОВПАКА ЗА УЧАСТЮ ПУТИВЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ КОСТЯНТИНА ГАВРИЛЬЧУКА В М.ПУТИВЛЬ ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ

Дата: 25.05.2023 10:21

Путивльщина з вдячністю та шаною згадує подвиги партизанського з’єднання, потужного народного спротиву та опору проти гітлерівських військ на території України в період Другої світової війни.

Сидір Артемович ще на початку війни зумів із розрізнених партизанських загонів Сумщини створити багатотисячне з'єднання в тилу ворога. Бійці лісового фронту пускали під укіс ешелони, підривали мости, громили німецькі комендатури й штаби, поліцію, польову жандармерію, відважно зав'язували бої навіть з регулярними частинами вермахту.

Партизани-герої, як і сьогоднішні захисники та захисниці, були вірні до останнього подиху своїй Батьківщині.

У нашій пам’яті назавжди залишиться історія подвигу ковпаківців, адже вони самовіддано виборювали право для нащадків жити та виховувати дітей на вільній рідній землі.