В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ КАРАНТИН

Дата: 23.05.2023 11:58

Дію карантину на території України подовжено до 30 червня 2023 року відповідно до вимог постанови Кабміну від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (в редакції постанови Кабміну від 25 квітня 2023 року № 383). Тож фізичним особам і суб’єктам господарювання рекомендовано дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

Спеціалісти Держпродспоживслужби  продовжують інформаційну та роз’яснювальну роботу - рекомендується суб’єктам господарювання, в тому числі працівникам, дотримуватися протиепідемічних вимог з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, а саме:

• на входах до закладів, установ, підприємств розмістити інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19;
  • організувати місця для обробки рук антисептиком;
  • встановити марковані ємності для централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту;
  • своєчасно і систематично обробляти контактні поверхні дезінфікуючими засобами, дозволеними до використання МОЗ України;
  • у разі значної кількості відвідувачів використовувати захисні маски.

Звертаємося до населення та суб'єктів господарювання: усім необхідно продовжувати виконувати вимоги карантинних та протиепідемічних обмежень, аби не навантажувати лікувальну мережу в період воєнного стану в Україні. Бережіть своє здоров’я та життя.