ПРОВЕЛИ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 24.05.2023 15:29

Більшість питань, запропонованих для розгляду, були бюджетного характеру: підбили підсумки надходжень у першому кварталі, внесли зміни до річного бюджету, забезпечили соціальні гарантії жителям громади тощо.

Тривають роботи з благоустрою:  щоденно здійснюється ямковий ремонт доріг міста. Добре, що маємо відповідне обладнання,  матеріали для виконання робіт, які на партнерських засадах нам надають дорожні служби.

Як бачимо, спільне розуміння завжди йде на користь людей.

У порядку денному також ряд земельних  питань, які попередньо розглянула профільна комісія.

І головне, ми постійно збільшуємо фінансування оборонної програми громади.

«Тож можу впевнено зазначити, що тепер багато проблемних питань вирішуються через співпрацю з нашими захисниками. Дякую керівництву відповідних підрозділів, які сьогодні стали нашими справжніми партнерами.

Вдячний депутатам за підтримку», - підкреслив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Разом ми сила.

Слава Україні!