У СІЧНІ-КВІТНІ 2023 РОКУ ПЛАТНИКИ КОНОТОПЩИНИ СПЛАТИЛИ ПОНАД 600,0 МЛН ГРИВЕНЬ

Дата: 19.05.2023 13:53

Наразі, під час складних випробувань, забезпечення своєчасного виконання місцевих бюджетів являється одним із головних завдань, з якими довелося стикнутися громадам України в умовах воєнного стану.

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області платники Конотопського району у січні - квітні 2023 року сплатили до місцевих бюджетів 604,4 млн грн податкових платежів.  Зазначена сума на 268,7 млн грн перевищила показник аналогічного періоду минулого року.

У розрізі бюджетоформуючих податків надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 463,4 млн грн, єдиного податку – 63,1 млн грн, земельного податку - 59,8 млн гривень.

Податківці Сумщини щиро вдячні платникам за власний внесок до бюджету та фінансову підтримку держави,  таку необхідну у складний воєнний час.