У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОХОДЯТЬ КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ

Дата: 18.05.2023 13:42

В адмінприміщенні Конотопської РДА під керівництвом начальника Конотопської РВА Тетяни СИЗОН відбулося практичне відпрацювання заходів захисту населення при виникненні надзвичайної ситуації військового характеру, пов’язаної з застосуванням зброї масового ураження, участь в яких взяли керівники територіальних громад та представники спеціалізованих служб.

В Україні повномасштабна війна, від ворожого вогню постійно потерпає наше прикордоння, тому головна мета - максимальна злагодженість та оперативність дій органів управління та сил цивільного захисту населення, підвищена готовність спеціалізованих служб у разі виникнення потреби ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, - відкриваючи навчання, звернулася до присутніх голова Конотопської райдержадміністрації - начальник Конотопської районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН.

Конотопська міська комісія з питань евакуації отримала завдання від начальника Конотопської районної військової адміністрації Тетяни СИЗОН про відпрацювання конкретної надзвичайної ситуації – «ядерний удар», завданий ворожим ракетним комплексом «Точка У» в районі «Сім Вітрів».

Звітуючи перед начальником Конотопської РВА Тетяною СИЗОН та очільниками територіальних громад району про виконання завдання – умовної надзвичайної ситуації, яка потребувала негайного реагування та евакуації населення, Конотопська профільна комісія показала професійність, компетентність та злагодженість своєї роботи.