ВІТАЄМО МУЗЕЙНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗЕЇВ

Дата: 18.05.2023 10:34

Музей є цінним сховищем історичних пам`яток і духовного скарбу, хранителями якого являються музейні працівники – носії духовності, що максимально намагаються підтримувати національну культуру й прищеплювати її майбутнім поколінням.

Завдяки їх кропіткій діяльності, ми маємо можливість постійно пізнавати безмежну силу культури країни, знайомитися з пам’ятними датами та місцями, милуватися незвичайними та цікавими знахідками.

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, на долю музейних працівників випала непроста місія збереження та відновлення історичної спадщини держави, за що їм безмежна дяка й шана.

Зичимо всім музейним працівникам України успіхів у трудовій діяльності та пошуковій роботі, поповнень музейних зібрань, розширення горизонтів наукових і професійних доробок. Нехай у ваших оселях панують мир, добробут і затишок.