ДО УВАГИ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ І СІМЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ЗДАТНИХ ДО САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Дата: 16.05.2023 08:22

Якщо ваші сім’ї отримують допомогу як малозабезпечені, то з 15.05.2023 за рахунок державних коштів ви маєте змогу отримати послугу з оздоровлення і відпочинку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які розташовані в карпатському регіоні на території Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Для зарахування коштів необхідно буде відкрити поточний рахунок із спеціальним режимом використання в АТ КБ «ПриватБанк», з якого забороняється зняття готівки. Тобто кошти в безготівковій формі мають буди перераховані до обраного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Просимо звернути увагу на те, що відповідно до Порядку реалізації експериментального проекту, затвердженого постановою КМУ від 09.05.2023 № 462, проїзд дітей до закладів оздоровлення та відпочинку здійснюється за кошти батьків.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0958741190.

Сім’ї, які підпадають під вказану вище категорію та бажають взяти участь у даному проекті, просимо звернутися до відділу з питань соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Путивльської міської ради за адресою: вул.Героїв Путивльщини, 84, каб.7 (колишня будівля адміністрації) в робочі дні тижня.