У ГРОМАДІ ТРИВАЄ РОБОТА НАД РОЗРОБЛЕННЯМ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2024-2030 РОКИ

Дата: 11.05.2023 14:25

11 травня 2023 року під головуванням заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА відбулося друге засідання Робочої групи, на якому йшлося про хід роботи з опитування громадян та їх опрацювання, про ключові виклики та ризики, стратегічне бачення та завдання розвитку громади.

Зокрема, у ході засідання члени Робочої групи працювали над  SWOT-аналізом громади. Визначили сильні та слабкі сторони, а також можливості та загрози розвитку громади.

Визначили порівняльні переваги, виклики та ризики для формулювання сценаріїв та напрямів розвитку громади.

Кожен учасник висловив свою думку та пропозиції. Після  обговорень було сформульовано Місію та Бачення, відповідно до яких громада має виглядати в майбутньому.

Намітили пріоритетні напрями та заходи з розвитку громади.