У КРОЛЕВЦІ ВІДБУВСЯ МІЖРАЙОННИЙ ТУРНІР З КАРАТЕ

Дата: 09.05.2023 08:13

Усі гості познайомилися з фантастичною яблунею-колонією.

Провели флешмоб - КАТА в серці величної квітучої ЯБЛУНІ КОЛОНІ.

Охочі потрапили на 3D кіносеанс.

ІІІ етап турніру з карате з символічною назвою “До перемоги”, присвячений річниці українського спротиву, відбувся у Кролевці.

Участь у змаганнях взяли 80 спортсменів від чотирьох до тридцяти семи років з Глухова, Кролевця, Путивля, Бурині, Чернігівського та Шосткинського районів.

Переможцями цього разу стали:

Боровик Марія, Сергієнко Гордій, Кучеров Михайло, Колотуша Іван, Зарубiн Максим, Глуховцева Аліна, Валітов Марк, Приходько Ніколь, Власов Єгор, Дуля Арсеній, Косогоров Андрій, Черв'яцова Анастасія, Павлов Наум, Краковський Кирил, Олійник Гліб, Косогоров Павло, Потапова Ніка, Малик Костянтин, Копилов Денис, Фоменко Катерина, Воронков Олександр.

Вдячні за розуміння й підтримку Кролевецькому районному депутату Володимиру Булаху, почесному громадянину Путивльщини Валерію Волкову й Путивльському міському голові Костянтину Гаврильчуку.

Вітаємо всіх учасників.

Пишаємося нашими вихованцями та поважаємо їх батьків. Дякуємо за довіру й витримку.

Шана відважним сім'ям самураїв ДОДЗЬО.

Дякуємо Богові й всім, хто з нами, за можливості, виконує нашу місію.

Україна завжди перемагає.