IAC ISHR ЗАПУСКАЄ ФОРМУ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ОТРИМАННЯ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ТГ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 09.05.2023 08:54

Просимо всіх осіб, які отримали від IAC ISHR допомогу у вигляді продуктових наборів протягом квітня 2023 року, утриматися від заповнення даної форми, таким чином допоможете тим людям, які ще не отримували від нас допомогу. Дякуємо за розуміння.

Заповнення форми є обов‘язковою умовою надання такої допомоги.

Перед заповненням форми ознайомтеся з нею.

Прохання заповнювати форму уважно та зазначати коректно всі дані, які просимо вказати, адже без них не зможемо таку допомогу надати.

Дана форма не є збором персональних даних чи будь-чим іншим, що могло б порушити права. Вона є необхідною нам для швидкого і якісного надання гуманітарної допомоги тим, хто цього справді потребує.

Звертаємо увагу, що некоректне заповнення є підставою для залишення такої заявки без розгляду.

Посилання на форму:https://t.me/IAC_ISHR/318

Зичимо миру та безпеки.