САХАРОВ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 24.04.2023 14:35

САХАРОВ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

(29.08.1987 року народження)

(молодший сержант, командир відділення мотопіхотного батальйону)

Загинув 21.02.2023 від отриманих поранень у результаті ворожого обстрілу поблизу м.Вугледар Волноваського району Донецької області

Народився 29 серпня 1987 року в м.Путивль Конотопського району Сумської області (колишнього Путивльського району).

Отримав освіту в Путивльській ЗОШ № 2. Після навчання працював на будівництві в різних регіонах України.

Переїхав на проживання до обласного центру – м.Суми. У 2020 році там народилася донька Поліна.

На початку повномасштабного вторгнення приєднався добровольцем до територіальної оборони м.Суми.

З липня 2022 року пішов добровольцем до Збройних Сил України.

Останні пів року свого життя воював на передовій, захищаючи Батьківщину.

У результаті артилерійського та мінометного обстрілу позицій населеного пункта Вугледар Волноваського району Донецької області молодший сержант Віталій Сахаров, командир відділення 2 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону, отримав поранення. Здійснено евакуацію до шпиталю м.Курахове.

21 лютого 2023 року помер в лікарні м.Дніпро.

Віталій Сахаров похований 25 лютого 2023 року в м.Путивль Путивльської громади.

Без Віталія залишилися батьки, донька Поліна та брат Олексій, який боронить нашу державу.