ЄЛФІМОВ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ

Дата: 10.04.2023 13:06

ЄЛФІМОВ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ

(21.01.1996 року народження)

(головний сержант Державної прикордонної служби)

Загинув 14.03.2022, захищаючи м.Чернігів

Народився 21 січня 1996 року в м.Путивль Конотопського району Сумської області (колишній Путивльський район).

Завершивши 9 класів навчання в Путивльській загальноосвітній школі № 2, у 2010 році продовжив отримувати освіту в Путивльському коледжі Сумського НАУ за спеціальністю «Зберігання, консервування та переробка плодів».

Навчаючись ще в школі, займався боротьбою, відвідуючи відповідний гурток. Брав участь у регіональних змаганнях.

Після коледжу працював в торгівельних маркетах міста.

У 2017 році Максим прийняв рішення підписати контракт зі Збройними Силами України.

Штаб-сержант Єлфімов Максим Юрійович проходив військову службу за контрактом у 5 прикордонному загоні Державної прикордонної служби з 08 вересня 2017 року.

На початок повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, був викликаний наказом для виконання обов’язків з захисту державного кордону. Першими прийняли удар прикордонники, одним з них і був Максим.

13 березня 2022 року останній раз зателефонував матері. Зв’язок був поганий, Максим повідомив, що дуже важко, ідуть запеклі бої за Чернігів.

14 березня на дзвінки вже не відповідав.

Максим Єлфімов похований 18 березня 2022 року в м.Путивль Путивльської громади.

Без Максима залишилися батьки, брат Єгор.

Указом Президента України № 409/2022 від 15 червня 2022 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).