У ПУТИВЛЬСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 2 ІМ. Г.Я.БАЗИМИ ВІДКРИТО «КЛАС БЕЗПЕКИ»

Дата: 05.05.2023 15:45

У заході взяли участь Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, начальник Путивльського районного сектору управління ДСНС у Сумській області Богдан ІЛЬКУН, начальник відділу освіти Людмила СКОРОБОГАТА.

Для систематичної підготовки дітей і молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, «Клас безпеки» містить необхідні макети, методичні й наглядні матеріали, спецодяг і інтерактивну зону.

В умовах війни дитяча безпека є дуже важливою та нагальною вимогою нашого часу, педагоги закладу допоможуть своїм вихованцям засвоїти теоретичні знання й практичні навички, як діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.