У ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ
Дата: 28.04.2023 14:09
Кількість переглядів: 416
Сьогодні члени адміністративної комісії під головуванням заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА розглянули адміністративний протокол про правопорушення відповідно до частини першої статті 182 «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За результатами засідання було ухвалено відповідне рішення.
Адміністративна комісія затверджена рішенням виконавчого комітету Путивльської міської ради від 18.08.2021. До її складу входять представники виконкому, голови квартальних комітетів і активні жителі громади.