ПІДТРИМКА

Дата: 26.04.2023 10:56

Від Всеукраїнської асоціації громад у рамках реалізації проєкту "Згуртовані громади" за підтримки Програми USAID з аграрного й сільського розвитку надійшло нашій громаді насіння моркви, яке щойно заїхало в Україну з Голландії. 500 пакетиків насіння надала компанія Байєр Україна для безкоштовної передачі жителям деокупованих громад або тих, де проходили чи проходять бойові дії, та для ВПО всіх регіонів.

Насіння компанії передають безкоштовно. Це не державна програма, а добра воля благодійників. Насіння не стільки, скільки б хотілося. Поділ здійснювався з погодженням грантодавця.

Правила видачі насіння:

Насіння видаватиметься по 1 пакетику на 1 домогосподарство.

Першочергово насіння можуть отримати ВПО та вразливі категорії населення, а саме: малозабезпечені сім’ї та безробітні з мінімальною виплатою.

Для отримання насіння необхідно звернутися до Гуманітарного штабу Путивльської міської ради (м.Путивль, вул.Героїв Путивльщини (Першотравнева), 84, каб.7) з 9-00 до 16-00, надавши при цьому паспорт, довідку ВПО, інший документ, який посвідчує приналежність до категорії.

Довідки за телефоном 0958741190.