ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ВСІМ, ХТО МАЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ЧИСТОТИ ТА КРАСИ НАШОГО МІСТА

Дата: 25.04.2023 15:09

Дякуємо бюджетним закладам, установам, організаціям, підприємцям, магазинам, аптекам, громадянам, які навели порядок на закріплених прилеглих територіях.

Хочеться відмітити колективи інклюзивно-ресурсного центру, ліцею № 1, бібліотеки, суду, кафе «У каміна», мешканців будинків вулиць Глухівська 44, 56, Ковпака, 52, пр-ту Іоанна Путивльського, 28, 62, 69, 71, вулиці Героїв Путивльщини, 13, 44 та багато інших.

Приємно гуляти вулицями, коли тебе оточує краса. Багато квітучих клумб і в приватному секторі. Тримаємо правильний напрямок з благоустрою міста. Спільними зусиллями ми не тільки збережемо чистоту в нашому місті, а й зробимо це нормою.

Звертаємося до тих, хто ще не почав наводити лад навколо себе. Весна вже прийшла й вимагає краси. Наведіть лад біля орендованих приміщень, це стосується й центру міста, особливо навколо кав’ярень у будівлі колишнього «Універмагу».

Дякуємо всім.