23 КВІТНЯ СВІТ ВІДЗНАЧАЄ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ ТА АВТОРСЬКОГО ПРАВА

Дата: 20.04.2023 15:15

Свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх, хто причетний до книжкової справи,  свято, яке має на меті залучати до книжки й читання.

До цієї дати   Сумська обласна універсальна наукова бібліотека організувала онлайн-зустріч «Життя крізь книгу і книга крізь життя», залучивши до участі  літературні студії та об’єднання міст Суми, Конотоп, Ромни та смт.Липова Долина та бібліотеки, у числі яких і наша.

У ході спілкування відбулася  презентація першої збірки поезій бібліотекаря села Карабутове Попівської ТГ Конотопського району Наталії Стеценко,  свої пісні на слова поетеси з Липової Долини Катерини Сенченко виконувала Ольга Козаченко. Захід дуже змістовний і корисний, дякуємо організаторам.