МІННА БЕЗПЕКА

Дата: 21.04.2023 13:30

У Путивльській громаді проведено нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств з питання дотримання правил безпеки під час проведення агротехнологічних робіт.

З метою упередження та недопущення випадків підривів на замінованих і забруднених вибухонебезпечними предметами територіях, інструктаж проведено фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій і цивільного захисту в Конотопському районному центрі забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Андрієм ФЕДЧЕНКО.

Нагадуємо жителям громади дотримуватися правил безпеки для збереження власного здоров’я та життя.