33 ОКРЕМИЙ СТРІЛЕЦЬКИЙ БАТАЛЬЙОН ВІДЗНАЧИВ РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ

Дата: 21.04.2023 09:37

Рік тому підрозділ направлений до нашої громади. Більшість з військовослужбовців батальйону були цивільними людьми, жили до цього простим мирним життям. З самого початку не чекали окремих вказівок, а відразу стали на захист.

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК сердечно подякував за самовіддане служіння Україні, за витримку та постійну боєготовність.

«На сьогодні ви достойні воїни, створили потужний тил на півночі області. З честю виконуєте завдання найвищої складності, примножуєте славу батальйону, підтримуєте високий авторитет Збройних Сил України, удень і вночі стоїте на захисті рідної землі та спокою жителів Путивльської громади.

Вдячний за мужність і вірність військовій присязі», - зазначив очільник громади.

Костянтин Миколайович побажав захисникам і захисницям батальйону здоров’я, міцності духу, мужності й повернення додому живими та з перемогою.

Разом до перемоги!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!