ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ. ЩИРО ВІТАЮ З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ

Дата: 16.04.2023 08:07

Великдень є особливим святом, яке наповнює  кожного з нас любов’ю та благодаттю, є джерелом енергії та світла, мужності та сили.

Як і минулого року, Воскресіння Христове ми відзначаємо в умовах війни.

Не зважаючи на всі воєнні труднощі, які спіткали нашу державу, ми не падаємо духом.

Сьогодні об’єднується кожна християнська родина, тож помолімося за рідну землю, за всіх, хто віддав власні життя, захищаючи незалежність, за таку жадану та довгоочікувану перемогу, мирне небо та процвітання нашої країни.

Висловлюю слова щирої та безмежної вдячності всім захисникам і захисницям України. Завдяки їх мужності та незламності ми маємо можливість зустрічати Великдень у своїй рідній, незалежній Україні.

У цей недільний день хай віра міцніє, душі наповнюються світлими почуттями та відчуттям захищеності.

Христос воскрес. Воістину Воскрес.

Слава Україні!

Героям слава!

Путивльський міський голова                                    Костянтин ГАВРИЛЬЧУК